0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

BENELUX & PARİS TURU
28 Temmuz 2018 - 7 Gece 8 Gün

789.00 € den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 17.11.2018

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


  • FİYATLAR
  • OTELLERİMİZ
  • İLAVE BİLGİLER
  • FOTO / VİDEO
  • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
12 Mayıs 2018 - EKSTRA TUR YOK !!!
KESİN HAREKETLİ
789 €
6154 TL
789 €
6154 TL
989 €
7714 TL
689 €
5374 TL
28 Temmuz 2018 - EKSTRA TUR YOK !!!
KESİN HAREKETLİ
789 €
6154 TL
789 €
6154 TL
989 €
7714 TL
689 €
5374 TL
29 Eylül 2018 - EKSTRA TUR YOK !!!
KESİN HAREKETLİ
789 €
6154 TL
789 €
6154 TL
989 €
7714 TL
689 €
5374 TL
BENELUX & PARİS TURU

BENELUX & PARİS TURU / 7 GECE 8 GÜN / EXTRA TUR YOK

DÜSSELDORF gidiş  -  AMSTERDAM dönüş  aktarmasız direkt uçuş…!!!

1.GÜN İZMİR - DÜSSELDORF - KÖLN – LÜKSEMBURG
Sabah saat 09:00'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali KARETUR kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ958 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 11:30'da Düsseldorf'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:55'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben Köln'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi HoheStrasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Lüksemburg'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

2.GÜN LÜKSEMBURG – PARİS
Sabah kahvaltımızın ardından kuzeyin Cebelitarık'ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg'da yapacağımız şehir tanıtım turumuz. Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Takı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı, Madeline Kilisesi, Büyük Saray, Etoile Meydanı, Benlux Parfümcüsü şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

3.GÜN PARİS - NOTRE DAME – EIFFEL -SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR
Sabah kahvaltımızın ardından  Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi gezimiz. Bu turumuzda, Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo'nun ünlü “Notre Dame'ın Kamburu” eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ne gidiyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkış ve serbest zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Öğleden sonra Seine Nehri tekne gezimizi yapıyoruz. Keyifli bir Tekne turu ardından Montmartre Tepesi, Sacré - Coeur gezimize katılıyoruz.  Günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre meydanında kısa bir serbest zaman veriyoruz. Konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

4.GÜN PARİS - DİSNEYLAND / LİDO SHOW
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam gün Disneyland Turu Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris ThemeParc’ta Walt Disney’in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo,  Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo’nun kanatlarında havalanmak ve KarayipKorsanları'nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido'da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show'u izleme imkanı ve Paris «bynight» turu. Konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

5.GÜN PARİS - BRÜKSEL – BRUGGE
Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel'de vereceğimiz serbest zamanın ardından Brugge turumuz için hareket ediyoruz. Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda BurgonyaDükalığı'na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

6.GÜN BRÜKSEL – AMSTERDAM
Sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam'da yapacağımız Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Mahallesi ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Akşam konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

7.GÜN AMSTERDAM
Sabah kahvaltımızın ardından Müze Meydanı, Kraliyet Müzesi, Elmas imalatı dükkanı turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Serbest alışveriş zamanı veriyoruz. Akşam konaklama ve sabah kahvaltısı otelimizde.

8.GÜN AMSTERDAM - MARKEN - VOLENDAM – İZMİR
Sabah kahvaltımızın ardından Marken-Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir, eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, Volendam'da Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz.  Gezilerimizin ardından dönüş yolculuğumuz için Amsterdam Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS Havayolları uçağımız ile akşam 19:50'de İzmir'e hareket. Varış ve başka bir KARETUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* Sunexpress ile İzmir – Düsseldorf  //  Amsterdam – İzmir (Direkt uçuş)
* 3* ve 4* Otellerde 7 gece oda / Kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen turlar ve geziler
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
* Sağlık, Güvence Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
* Schengen vize ve servis ücreti -  120,- Euro
* Yurtdışı çıkış fonu 15,-TL
* Sağlık, Güvence Paketi  70 Yaş Üzeri 15,- Euro
* Müze, ören yeri ve Disneyland girişleri

ALTERNATİF TURLAR
Seine Nehri Turu 20,-Euro  &  Disneyland Turu 100,-Euro (Tek Park)  &  Lido Show 120,-Euro 

Notlar ve Yurdışına Çıkarken :

* Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
* Yolculuğa başlamadan önce pasaportunuzu, vize ile ilgili belgelerinizi, biniş kartlarınızı, bagaj fişlerinizi dikkatlice kontrol ediniz. Pasaportunuzun en az 6 ay süresi ve en az 2 sayfa boş yeri olması gerekmektedir.  Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir. Normal pasaport sahipleri en az 1 ay önceden vize için randevu almaları için bizim ile görüşmesi gerekmektedir. 
* Yurtdışına çıkarken cep telefonu operatörünüzün yurtdışı çıkış ayarlarını yaptırdığınızdan emin olun. Aksi halde cep telefonunuzu yurtdışında kullanamazsınız.
* Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
* Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
* İsteğe bağlı seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi : sigorta içeriğinde kabul edilen ve belgelendirilebilen nedenlerden dolayı misafirlerimizin turu iptal edebilmesi (her koşulda, vize reddinde %25, diğer hallerde %15 muhafiyet ile), tur sırasında sağlık sorunları, bagaj kaybı ve hasarı v.b. konuları güvence altına alan sigorta paketidir. Detayları sorunuz.
* 3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat veya sofa bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
* Otellerde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
* Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
* Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15 TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.
* 18 yaşından küçük olanların her iki ebeveyni yanında değil ise noterden muvafakatname almadan yurtdışına çıkış yapamazlar.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 7346 - Bu site İz Bırakanlar Seyahat Acentası'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.