0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

Batı Karadeniz Turu - 3 Gece 3 Gün
Temmuz - Ağustos - Ekim 2019

650.00 TL den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 16.07.2019

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


  • FİYATLAR
  • OTELLERİMİZ
  • İLAVE BİLGİLER
  • FOTO / VİDEO
  • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
12 - 15 TEMMUZ 2019 / 3 GECE 3 GÜN
ABANT, YEDİGÖLLER, KANYONLAR, ILICA ŞELALESİ
650 TL 600 TL 900 TL 500 TL
11 - 14 AĞUSTOS 2019 / 3 GECE 3 GÜN
ABANT, YEDİGÖLLER, KANYONLAR, ILICA ŞELALESİ
650 TL 600 TL 900 TL 500 TL
30 AĞUSTOS - 02 EYLÜL 2019 / 3 GECE 3 GÜN
ABANT, YEDİGÖLLER, KANYONLAR, ŞELALELER
650 TL 600 TL 900 TL 500 TL
26 - 29 EKİM 2019 / 3 GECE 3 GÜN
ABANT, YEDİGÖLLER, KANYONLAR, ILICA ŞELALESİ
650 TL 600 TL 900 TL 500 TL
Batı Karadeniz Turu - 3 Gece 3 Gün

HORMA KANYONU ~ ILICA ŞELALESİ ~ SAFRANBOLU ~ AMASRA ~ YEDİGÖLLER, ABANT

Ilgaz Dağı Yıldıztepe Milli Parkı FARKI İLE !!!
Amasra Gezisi ve Safranbolu Cam Teras FARKI İLE !!!
Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi gezisi FARKI İLE !!!
BATI KARADENİZ TURUMUZDA ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN !!!

 

1. Gün : HAREKET – ABANT
Akşam saat 20:00’da Karşıyaka, 20:30’de Hatay Üçyol, 21:00 Ege Üniversitesi Hastanesi hareket ediyoruz. Güzel bir yolculuk ve molalarla sabah saatlerinde Abant'ta oluyoruz. 

2.GÜN BATI KARADENİZ TURU : İZMİR – ABANT – AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU

Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından turumuza başlıyoruz. Abant etrafında panoramik turumuzu yapıp muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra Mengen ve Bartın yolu ile Amasra’ya ulaşmadan birkaç kilometre önce Amasra’yı yüksek bir yerden gören ve Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı ilk gördüğü ve Lalasına “Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola” dediği yerde fotoğraf molası veriyoruz. Amasra’yla özdeşleşmiş olan salata ve balıktan oluşan öğle yemeğimizi alıp küçük liman mevkinden yürüyerek büyük limana doğru yürüyüş yapıyoruz. Sorma Gir kalesin görüp, çekmeciler çarşısında yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyeliklerin satıldığı çekiciler çarşısında alış veriş yapıyoruz ardından, otobüsümüze yerleşip Safranbolu’ya geçiyoruz. Safranbolu’daki gezimize Hıdırlık tepesinden Safranbolu’yu yüksekten gören bir yerle başlıyoruz sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip Lokum alışverişimizi yaptıktan sonra KASTAMONU’ya hareket ediyoruz.  Kastamonu Yıldıztepe Kayak Merkezinde bulunan muhteşem doğasıyla otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama ILGAZ HOTEL de.
Dileyen misafirlerimiz bugün teleferikle zirveye çıkıp kafeteryada hoş vakit geçirebilirler yada muhteşem çamların arasında yürüyüş yapabilirler.  

3.GÜN BATI KARADENİZ TURU : KASTAMONU – HORMA KANYONU – ILICA ŞELALESİ

Sabah kahvaltısının ardından dolmuşlara yerleşerek Küre milli parkında dünyanın en büyük ve görkemli kanyonu olan HORMA kanyonlarını görüyoruz. Yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından batı karadenizin incisi olan PINARBAŞI ILICA şelalesini görüyoruz. Muhteşem gecen bu günümüzün ardından otelimize dönüyoruz. Kastamonu Yıldıztepe Kayak Merkezinde bulunan muhteşem doğasıyla otelimize ulaşıyoruz.
Akşam Yemeği ve Konaklama ILGAZ HOTEL de. 
Dileyen misafirlerimiz bugün teleferikle zirveye çıkıp kafeteryada hoş vakit geçirebilirler yada muhteşem çamların arasında yürüyüş yapabilirler.  

DOLMUŞ : Bugun bölgeden bineceğimiz yöreye uygun gezi güzergahında kullanacağımız dolmuşlar vardır.

4. GÜN BATI KARADENİZ TURU: YEDİ GÖLLER – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından Bolu'ya otobüsümüzle ulaşıyoruz. Dolmuşlarımızla güzel bir doğa içi yolculuğumuzla Yedigöller Milli Parkına ulaşıyoruz. SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de, yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengarenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Yedigöller’de manzara tepesinden fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Öğlen yemeğmizi Yedigöllerde yapılan piknik olarak aldıktan sonra dolmuşlarımızla Bolu'ya dönüyoruz.Akşam saatlerinde İZMİR’e doğru yola çıkıyoruz. Bolu - Bursa - Balıkesir yolu ile İzmir'e ulaşıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

DOLMUŞ : Bugun Bolu merkezden bineceğimiz yöreye uygun gezi güzergahında kullanacağımız dolmuşlar vardır. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER                                               

* Lüks otobüslerle ulaşım, ikramlar
* 2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması
* Otellerde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
* Profesyonel Rehberlik hizmetleri
* Seyehat ve Sağlık Sigortalar        

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
* Öğle yemekleri ve İlk günkü sabah kahvaltısı
* Yolda alınan ekstra yiyecek ve içecekler
* Müze, ören yeri, milli park giriş minübüs ücretleri


BÖLGEDE ÖNE ÇIKAN YERLER

HORMA KANYONU : 

Horma Kanyonu Kastamonu Pınarbaşı ilçesindedir. İlçeye uzaklığı 5 km dir. Kanyonu’nun içindengeçen zara çayı en son olarak alt bölümündeki ılıca şelalesinden çıkmaktadır. Kanyonda etkileyici dev taş kazanlar vardır. Kanyonu geçmek isteyen kişiler kesinlikle yerel rehberlerden yardım almaları gerekmektedir aksi halde çok tehlikeli bir kanyondur. Günümüzde ailenizle birlikte rahatlıkla yürüyebiliceğiniz platformlar vardır. Bu büyüleyici doğa harikasını görmeniz için sizleri davet ediyoruz.

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM

A Grubu Seyahat Acentası Türsab Belge No: 7346 - Bu site İz Bırakanlar Seyahat Acentası'na aittir, sitedeki yazı ve resimler izinsiz kullanılamaz.