Likya Turu 4 Gece 5 Gün Tur Programı

LİKYA & FETHİYE TURU - 4 GECE 5 GÜN

Fethiye - Gökova - Göcek 12 Adalar - Dalyan
Saklıkent - Ölüdeniz - Yuvarlakçay - Köyceğiz

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
Likya Turu - 4 Gece 5 Gün - Jeep Safari Hediye

LİKYA ~ FETHİYE TURU / 4 GECE 5 GÜN / PAZARTESİ – CUMA

“Para harcayarak sizi zengin yapacak tek şey Fethiye’yi gezmektir.”
KARETUR’LA LİKYA FETHİYE TURUMUZDA
Fethiye Hotel Konaklama FARKI İLE !!!
Muhteşem ( HEDİYE) Jeep Safari ve Saklıkent Turu FARKI İLE !!!
Dalyan Kanal Turu – İztuzu plajı ve Caretta Caretta FARKI İLE !!!
Göcek 12 Adalar Tekne Turu ve muhteşem koy gezisi FARKI İLE !!!
Fethiye Ölüdeniz Kelebekler Vadisi ve Kayaköy gezisi FARKI İLE !!!
Dileyen misafirlerimizin Yamaç paraşütü yapabilmesi FARKI İLE !!!
LİKYA TURUMUZDA ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN !!!


İZMİR – AYDIN – MANİSA – MUĞLA – HER HAFTA KESİN HAREKET
> 06:30 Mavişehir Mavi Bahçe Önü 
06:45 Bostanlı İskele 
06:50 Karşıyaka Anıt 
06:55 Bayraklı Üsgeçit 
07:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Önü 
07:15 Lozan Atatürk Lisesi
07:20 Hatay Üçyol Otobüs Durağı Önü
07:30 Üçkuyular Ziraat Bankası Önü 

1. GÜN : İZMİR – AYDIN – MUĞLA – GÖKOVA – DALYAN – TEKNE TURU
Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz.Yolda uygun biryerde vereceğimiz kahvaltı sonrası MUĞLA üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. GÖKOVA yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çekip KÖYCEĞİZ – DALYAN’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından KARİA UYGARLIĞI’nın önemli kentlerinden biri olan KAUNOS ANTİK KENTİ'nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur DALYAN kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. TEKNE TURU DALYAN – İZTUZU PLAJI DENİZE GİRME – KANAL TURU – ÇAMUR BANYOLARI – KRAL MEZARLARI – KÖYCEĞİZ GÖLÜNDE YÜZME KEYFİ  - Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI (Panoramik) görüyoruz. CARETTA CARETTA Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İZTUZU PLAJINDA yüzme molası sonrası vererek Dünyaca ünlü plajın keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında teknemize binerek sazlıklar arasından Dalyan'a geri dönüyoruz. Tekne turumuzun ardından FETHİYE'ye doğru yola çıkıyoruz. Karaden mavi yolculuğun zevkini çıkarıyoruz. Yolumuzun üzerinde Katrancı Koyunun güzel manzarasında fotoğraflarını çekerek otelimize dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

DALYAN KANALI, ÇAMUR BANYOLARI, KÖYCEĞİZ GÖLÜ, IZTUZU PLAJI ( CARETTA BEACH )
FİYATI : 100.TL (Öğle Yemeği Dahil – Restorant Açık Büfe)
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Tekne Turu için gerekli kıyafetlerinizi yanınıza alınız, otele yerleşme tekne turundan sonra olacaktır. Soyunma kabini, w.c., duş Iztuzu plajında vardır. Tekneler Dalyan kanalına özgü 25 kişilik gezi teknesidir.

2. GÜN : 12 ADALAR TURU – AKVARYUM – YASSICA ADA
Sabah otelde  alınan kahvaltı sonrası büyülenmeye hazır olun, FETHİYE ’nin tazeleyici, turkuaz renkli, kristal berraklığındaki sularında yüzebileceğiz çok güzel bir TEKNE TURU yapacağız bugün. FETHİYE LİMANINDAN ayrıldıktan sonra efsanevi EGE DENİZİNE doğru açılıyoruz. Turumuz içerisinde TERSANE ADASI, YASSI ADA, KIZIL ADA, GÖCEK ADASI ve AKVARYUM PLAJINDAKİ molalarımızda eğer şanslıysanız yunuslar ve deniz kaplumbağaları ile yüzebilirsiniz. Ege’nin mavi sularında gezerken banana, jet-ski, ringo’ya binebilir veya tüm gün uzanıp Ege güneşinin zevkini çıkarabilirsiniz. Gün boyu aktivitelerde kaybettiğiniz enerjiyi güvertede yapacağınız öğle yemeği ile geri kazanabilirsiniz. Turumuzun sonunda Fethiye Limanına gelerek otelimize dönüyoruz.Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

BEDRİ RAHMİ KOYU, AKVARYUM, YAZLİMANI, YASSICA ADALAR
FİYATI : 100-TL ( Öğle Yemeği Dahil – Teknede Set Menü Mangal Tavuk )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne büyük teknedir, öğle yemeği teknede verilir, duş, w.c., soyunma kabini, güneşlenme terası vardır. Tekne turlarının en güzelidir. Tekne turumuz Fethiye limandan saat 10:00’da başlar, 17:00’da biter

3. GÜN : JEEP SAFARİ – SAKLIKENT KANYONU –  (JEEP SAFARİ HEDİYE)
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası,  Islanmaya Hazır Olun! Eğlence ve nefes kesici manzaralarla dolu turumuz TLOS ANTİK KENTİ ve BÜYÜK İSKENDER MAĞARASI ziyareti ile başlıyor. YAKA PARKTA  buz gibi suların içinde mola sonrasında doğa harikası olan “GİZLİ KENT” şelalesinde hem trekking yapıp hem de muhteşem şelalenin sularının altında serinleyebilirsiniz. Öğle yemeğinin ardından Avrupa’nın en büyük ikinci su kanyonu olan SAKLIKENT KANYONUNDA yürüyüş yaptıktan sonra, ÇAMUR BANYOSUNDAN önce, Karaçay nehrinde RAFTİNG heyecanını yaşayabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

JEEP SAFARİ – SAKLIKENT – YAKAPARK – ŞELALE – GİZLİ MAĞARA 
FİYATI :  (HEDİYE)  ( Öğle Yemeği Dahil – Yakaparkta Açık Büfe )
ÖNEMLİ NOT : Bu gün Jeeplerle tün gün gezi vardır. öğle yemeği Yakapark Restoranda verilir. Turumuz sabah saat 09:00’da başlar, 17:00’da biter.

4. GÜN : ÖLÜDENİZ – KELEBEKLER VADİSİ TURU – KAYAKÖY
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası . ÖLÜDENİZ BELCEKIZ plajından KELEBEKLER VADİSİ’ ne gitmek için tekneye biniyoruz.Kısa bir tekne yolculuğu sonrası KELEBEKLER VADİSİNE ulaşıyoruz. Burada dünyaca ünlü KELEBEKLER VADİSİNDE vadi içerisinde yürüyüş yapabilir ve denize girebilirsiniz yapacağımız gezi ve yüzme molası sonrası TEKNE ile ÖLÜDENİZE geri dönüyoruz.Burada aracımıza binip mübadele sonucu terk edilmiş eski bir Rum köyü olan KAYAKÖY’e gidiyoruz KAYAKÖY'de yapacağımız gezi sonrası Otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. GÜN : FETHİYE – GÖKOVA – AZMAK TURU - AKYAKA – DÖNÜŞ 

Sabah Kahvaltı sonrası Otelimize ve FETHİYE'ye veda edip dönüş yolculuğuna başlıyoruz.GÖKOVA KÖRFEZİ'ne gelip burada AKYAKA'ya uğruyoruz.AKYAKA AZMAK ÇAYI üzerinde yapacağımız 30 dakikalık muhteşem tur sonrası AKYAKA'da kısa bir serbest zaman ve öğle yemeği molası veriyoruz. AKYAKA gezimizin ardından MUĞLA-ÇİNE-AYDIN üzerinden akşam saatlerinde İZMİR'de olup,bir başaka KARETUR Organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

AZMAK TEKNE TURU – GÖKOVA
FİYATI : 15 TL
ÖNEMLİ NOT : Bu gün tekne Azmak kanalına özgü teknelerdir. Yaklaşık 30 dk

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otelde 4 Gece Konaklama Fethiye’de
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım – Çevre Gezileri – Zorunlu Seyahat Sigortası
* 4 Sabah Kahvaltısı ve 4 Akşam Yemeği
* Jeep Safari (Yemekli) Hediye
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Tekne Ücretleri

*** Rehberimiz Hava şartları ve bölgenin yoğunluğuna göre tekne turu ve organizasyonların içeriği aynı kalmak şartı ile günlerde değişiklik yapabilir.
*** Bölgede konaklama yapılan otelimizdeki yoğunluğa göre aynı standart veya bir üst standart otel konaklaması ile değişiklik yapılabilir.

DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Şair Eşref Bulvarı No:22 Karaahmetoğlu İş Merkezi D:104, Çankaya - Konak / İZMİR
+90 232 441 7300


Bu çıktı 18.10.2021 07:17 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.