BATI KARADENİZ TURU 3 GECE 3 GÜN Tur Programı
Kalkış Yerleri: Akşam saat 19:00’da Bostanlı İskele-Anıt, 19:30’da Hatay Üçyol, 20:00 Ege Üniversitesi Hastanesi
PROGRAM
İZMİR ÇIKIŞLI BATI KARADENİZ TURU

HORMA KANYONU ~ ILICA ŞELALESİ ~ SAFRANBOLU ~ AMASRA ~ YEDİGÖLLER, ABANT

Ilgaz Dağı Yıldıztepe Milli Parkı FARKI İLE !!!
Amasra Gezisi ve Safranbolu Cam Teras FARKI İLE !!!
Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi gezisi FARKI İLE !!!
BATI KARADENİZ TURUMUZDA ERKEN REZERVASYONU KAÇIRMAYIN !!!

HAREKET NOKTALARI:
20:30 Mavibahçe Mavi Bahçe Önü
> 20:40 Bostanlı İskele Tramvay durağı arkası
> 20:45 Karşıyaka Anıt Önü
> 20:00 Üçkuyular Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü
> 20:20 Hatay Üçyol Otobüs Ofisleri Önü 
> 21:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önü
> SERVİS DANIŞMA HATTIMIZ : 05453006065

1. GÜN : HAREKET – ABANT
Akşam belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra hareket ediyoruz. Güzel bir yolculuk ve molalarla sabah saatlerinde Abant’ta oluyoruz.

2. GÜN: ABANT – AMASRA – SAFRANBOLU – KASTAMONU
Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından turumuza başlıyoruz. Abant etrafında panoramik turumuzu yapıp muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra Mengen ve Bartın yolu ile Amasra’ya ulaşmadan birkaç kilometre önce Amasra’yı yüksek bir yerden gören ve Fatih Sultan Mehmet’in Amasra’yı ilk gördüğü ve Lalasına “Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola” dediği yerde fotoğraf molası veriyoruz. Amasra’yla özdeşleşmiş olan salata ve balıktan oluşan öğle yemeğimizi alıp küçük liman mevkinden yürüyerek büyük limana doğru yürüyüş yapıyoruz. Sorma Gir kalesi’ni görüp, Çekmeciler çarşısında yöreye özgü ahşap ve benzeri hediyeliklerin satıldığı çekiciler çarşısında alış veriş yapıyoruz ardından, otobüsümüze yerleşip Safranbolu’ya geçiyoruz. Safranbolu’daki gezimize Hıdırlık tepesinden Safranbolu’yu yüksekten gören bir yerle başlıyoruz sonrasında Cinci Han, Cinci Hamam, Kaymakamlar Konağı, Köprülü camii, Arasta çarşısı ve diğer çarşılarını gezip Lokum alışverişimizi yaptıktan sonra KASTAMONU’ ya hareket ediyoruz.  Kastamonu Yıldıztepe Kayak Merkezinde bulunan muhteşem doğasıyla otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde.

3.GÜN: KASTAMONU – HORMA KANYONU – ILICA ŞELALESİ
Sabah kahvaltısının ardından dolmuşlara yerleşerek Küre milli parkında dünyanın en büyük ve görkemli kanyonu olan HORMA kanyonlarını görüyoruz. Yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından batı karadenizin incisi olan PINARBAŞI ILICA şelalesini görüyoruz. Muhteşem gecen bu günümüzün ardından otelimize dönüyoruz. Kastamonu Yıldıztepe Kayak Merkezinde bulunan muhteşem doğasıyla otelimize ulaşıyoruz.Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde.Dileyen misafirlerimiz bugün teleferikle zirveye çıkıp kafeteryada hoş vakit geçirebilirler yada muhteşem çamların arasında yürüyüş yapabilirler.
DOLMUŞ : Bugün bölgeden bineceğimiz yöreye uygun gezi güzergahında kullanacağımız dolmuşlar vardır.

4. GÜN: YEDİ GÖLLER – İZMİR
Sabah kahvaltısının ardından Bolu’ya otobüsümüzle ulaşıyoruz. Dolmuşlarımızla güzel bir doğa içi yolculuğumuzla Yedigöller Milli Parkına ulaşıyoruz. SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de, yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengarenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Yedigöller’de manzara tepesinden fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Öğlen yemeğmizi Yedigöller de yapılan piknik olarak aldıktan sonra dolmuşlarımızla BOLU’ya dönüyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’e doğru yola çıkıyoruz. Bolu – Bursa – Balıkesir yolu ile İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.
DOLMUŞ : Bugün Bolu merkezden bineceğimiz yöreye uygun gezi güzergahında kullanacağımız dolmuşlar vardır. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER  
* Lüks otobüslerle ulaşım, ikramlar
* 2 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması
* Otellerde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
* Profesyonel Rehberlik hizmetleri
* Seyehat ve Sağlık Sigortalar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
* Öğle yemekleri ve İlk günkü sabah kahvaltısı
* Yolda alınan ekstra yiyecek ve içecekler
* Müze, ören yeri, milli park giriş minübüs ücretleri

DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Şair Eşref Bulvarı No:22 Karaahmetoğlu İş Merkezi D:104, Çankaya - Konak / İZMİR
+90 232 441 7600


Bu çıktı 19.01.2021 01:46 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.